banner20198002

Ziua 2 - 15.09.2019 rotate

Arbitri de rezerva:

ing. Lokodi Csaba Zsolt, Dr. Cristian Vantu, Dr. Kelemen Attila

 

CAC 3 (15.09.2019) at 9:00h

CAC 4 (15.09.2019) at 11:00h

CACIB Transilvania Dog Show (15.09.2019)at 14:00h

FCI Gr 1&BOG&JunBOG

Petru Muntean

Marian Draganescu

Cristian Domitian Morosanu

FCI Gr 1 Australian & English Sheepdogs

          -

         -

Gerard Jipping

FCI Gr 2: Dogo Argentino, Fila Brasileiro, Broholmer, Deutscher Boxer, Mastin español, 
Mastin del Pirineo, St. Bernhardshund, 
Russkyi Tchiorny Terrier, Dogue de Bordeaux, Bulldog,

Molnar Zsolt

Cristian Stefanescu

Cristian Vantu

FCI Gr 2: Schnauzers, Tosa, Cão Fila de São Miguel, Cão da Serra da Estrela, Cão de Castro Laboreiro, Rafeiro do Alentejo, Grosser Schweizer Sennenhund, Entlebucher Sennenhund, Dobermann, Pinschers, Hollandse Smoushound, Cane Corso, Coban Köpegi, Jugosloveski Ovcarsky Pas-Sarplaninac, 
&BOG&JunBOG

Liz-beth C. Liljeqvist

Molnar Zsolt

Luis Gorjão Henriques

FCI Gr 2:Shar Pei, Deutsche Dogge, 
Mastino Napoletano, Landseer, 
Kavkazskaïa Ovtcharka, 
Newfoundland, Berner Sennenhund ,       Perro dogo Mallorquin (Ca de Bou), 
Dogo Canario, Bullmastiff, 
Mastiff, 
Do-Khyi,

Cristian Domitian Morosanu

Maite Gonzalbo

Szabo Zsolt Sandor

Sredneasiatskaïa Ovtcharka & Rest.Gr.II

Jean-François Vanaken

Cristian Domitian Morosanu

Cristian Stefanescu

FCI Gr 3: Large & medium

Maite Gonzalbo

Luis Gorjão Henriques

Robert Paust

FCI Gr 3: Small &toy

Luis Gorjão Henriques

Robert Paust

Korózs Andras

FCI Gr 3: Bull type&BOG&JunBOG

Angel Sotoca Santos

Szabo Zsolt Sandor

Maite Gonzalbo

FCI Gr 4&BOG&JunBOG

Monique Van Brempt

Korózs Andras

Tatjana Urek

FCI Gr 5&BOG&JunBOG

Cristian Stefanescu

Gerard Jipping

Molnar Zsolt

FCI Gr 6 & NON FCI Breeds&BOG&JunBOG

Cristian Vantu

Jean-François Vanaken

Petru Muntean

FCI Gr 7&BOG&JunBOG

Szabo Zsolt Sandor

Liz-beth C. Liljeqvist

Marian Draganescu

FCI Gr 8&BOG&JunBOG

Korózs Andras

Tatjana Urek

Daniela Radu

Rest FCI Gr 9

Daniela Radu

Angel Sotoca Santos

Jean-François Vanaken

From FCI Gr 9 the Small molossian type dogs; the Hairless Dogs; the Tibetean Breeds&BOG&JunBOG

Marian Draganescu

Daniela Radu

Monique Van Brempt

FCI Gr 10&BOG&JunBOG

Tatjana Urek

Monique Van Brempt

Liz-beth C. Liljeqvist

The Best Romanian Shepherds

Molnar Zsolt

Junior Handler  (15:00h)

Virag Mester

Supreme Junior Handler

Schlosser Attila

Best Couple

Gerard Jipping

Best Breeders Group

Palaghie -Jors Alexandra

Best Baby

Cristian Domitian Morosanu

Best Puppy

Molnar Zsolt

Best Veteran

Daniela Radu

Junior BIS

Cristian Vantu

Marian Draganescu

Liz-beth C. Liljeqvist

BIS

Tatjana Urek

Jean-François Vanaken

Korózs Andras

krombacher

agora200

Vremea in Tg. Mures

Cookie-urile facilitează furnizarea serviciilor noastre. Prin utilizarea serviciilor noastre sunteți de acord că folosim cookie-uri.
Mai multe informatii De acord Nu sunt de acord